• Zadzwoń do nas:
  • 606 472 470
Książki

Leszek Mierzejewski spłodził dwanaście książek, z nich osiem znajduje się w sprzedaży:
  • „CZY STRACONE LATA? CZYLI GROCH Z KAPUSTĄ”
  • „PROWINCJA”
  • „JUŻ MNIE NIE CAŁUJ”
  • "ZMIERZCH CZYLI JAK TRAFIŁEM W ZAŚWIATY"
  •  "JAK TRAFIŁEM W ZAŚWIATY
  • "SIEDEMNAŚCIE I PÓŁ MILIONA
  • "JEDEN Z TYSIĘCY"
  •  "OD NIECHCENIA"

Trzy książki  posiada gotowe w swoim magazynie komputerowym:

       "KUTERNOGA", "NIE CAŁKIEM OBOJĘTNY" i "KOSZ OPOWIEŚCI"

Jedna opowieść kończy pisać:

         "BOSO WŚRÓD OBUTYCH''

Ad 1) Wszystko o tej książce dowiecie się na następnych kartach strony internetowej, więc zachęcamy do czytania ciekawej treści.  Wydanie książki zostało opublikowane w śladowym nakładzie. Chętnych do nabycia  książki odsyłamy do wydawcy tj.”Ekochem” Waldemar Żuwalski Warszawa lub bezpośrednio do autora na zasadzie jak poniżej.
 
 
Ad 2)  Bez problemu książkę „Prowincja” można nabyć bezpośrednio u autora (wraz z dedykacją). Kontakt mailem: leszek.mierzejewski@gzaeta.pl . Warto przeczytać  tę książkę, gdyż jest to barwna opowieść o wydarzeniach, które toczą się wokół autora, od chwili zamieszkania  w średniej wielkości miasteczku do dziś. Autor w sposób humorystyczny opisuje historie z życia, przeplatane opowieściami myśliwskimi. Przeżyte przygody stanowią interesujące spojrzenie na obecne czasy, np. bardzo ciekawa jest opowieść myśliwych, którzy polują na syberyjskie wilki. Opowiadania zilustrowane są rysunkami, często w formie karykatury. Podczas  czytania nie można się nudzić.
 

 
 
Ad 3) „Już mnie nie całuj” –  Jest to barwna opowieść o pięciu wydarzeniach, które splotły się z dorosłym życiem autora. Opisuje on w sposób humorystyczny historie z przeżyć swoich serdecznych znajomych, którym koleje losu płatały przeróżne figle i zdarzenia, nie zawsze przyjazne i wesołe. Ich przygody, a nawet przeżycia rasowego psa, stanowią interesująca fabułę i spojrzenie na obecne czasy, z wątkiem powrotu do lat powojennych i do lat sześćdziesiątych. Na przykład bardzo ciekawa jest opowieść o miejscowym lumpie, który wegetuje dzięki miejscowym kontenerom na odpadki. Każde z opowiadań zilustrowane jest  rysunkami, często w formie humorystycznej. Podczas czytania nie można się nudzić, każdy z czytelników znajdzie to, co go interesuję np. życie Greków w powojennej Polsce, big-bit w latach siedemdziesiątych do rozrywkowego życia sanatoryjnego.
Bez problemu książkę „Już mnie nie całuj” można nabyć bezpośrednio u autora (wraz z dedykacują). Kontakt mailem: leszek.mierzejewski@gzeta.pl.

 

Ad 4) “Zmierzch, czyli jak trafiłem w zaświaty - czwarta książka, która ukazała się w lipcu 2016 roku na rynku księgarskim. Autor książki opisuje w niej autentyczne przeżycia po trafieniu do miejscowego szpitala. Gdy z niego wychodzi, wydaje się, że  rekonwalescencja  zmierza w dobrym kierunku. Chwila nieostrożności i autor budzi się w zaświatach. Zabawna gawęda, pełna anegdot nie tylko z barwnego życia autora, skrząca się dowcipem i ciekawostkami. Jeżeli ktoś myśli, że życie po śmierci jest nudne, to jest w wielkim błędzie! Książkę można zakupić kierując się na stronę internetową: www.warszawskagrupawydawnicza.pl  lub wpisując nazwisko i imię  autora oraz tytuł  tej książki.

 

 
 
 
Ad 5) “Jak trafiłem w zaświaty” -  piata książka, która ukazała się w kwietniu 2017 roku na rynku księgarskim. Autor książki to człowiek ceniący życie, uwielbiający myślistwo, dobre towarzystwo i Mazury. Ponad wszystko jednak uwielbia jeść. Po operacji - trochę z niewiedzy, a trochę z łakomstwa - nie zachowuje diety i… przenosi się w zaświaty, gdzie rozpoczyna drugie swoje życie. Przeżywa tam wiele przygód, na które nie miałby szans za żywota. Zwiedza wiele zakątków świata, między innymi i siedem cudów natury, poznaje wielu ciekawych ludzi - duchów, uczestniczy w polowaniach… Całość przepleciona jest dowcipami i humorystycznymi wstawkami. Książkę wydało Wydawnictwo Novae Res Gdynia. Książkę można zakupić kierując się na stronę internetową, wpisując nazwisko i imię autora oraz tytuł tej książki lub wchodząc na stronę Novae Res

 

 

 


 

 

 
 

 

 

Ad 6) Szósta książka pt.„SIEDEMNAŚCIE I PÓŁ MILIONA” ukazała się na rynku księgarskim w połowie miesiąca sierpnia 2017 r. Jest to pełna humoru opowieść o trudach i radościach życia sześćdziesięciolatka w małomiasteczkowym, powiatowym mieście. Atutem książki jest wartka akcja i widowiskowo przedstawione sceny z codziennej egzystencji bezrobotnych i ludzi biznesu. Codzienność dni naszemu bohaterowi burzy pojawienie się biznesmenki z Warszawy. Bohater w jednym dniu za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, przeistacza się z niepracującego w człowieka interesu, a na dodatek staje się zdobywcą wielkiej loteryjnej fortuny. Opowieść zilustrowana jest rysunkami, często w formie karykatury. Podczas czytania nie można się nudzić. Czytelnik dowie się, co się dzieje wokół, w każdym małym i dużym mieście.  O problemach w setkach, a faktycznie wśród tysięcy rodzin, które mieszkają obok nas. Książkę tę czyta się jednym tchem. Z zakupem książki nie ma żadnych problemów, wystarczy wpisać tytuł i nazwisko autora lub: „tylko relaks.pl Mierzejewski”

 

 

 

Ad 7) Siódma książka pt.„ Jeden z tysięcy” ukazała się na rynku księgarskim w drugiej połowie miesiąca grudnia 2017 r. Jest to opowieść, która w większości jest najprawdziwszą z prawd. To, co czytelnik niejasnego sobie dopowie, zależy od jego wyobraźni. Napisana została po przypadkowym zwierzeniu się wiekowego mężczyzny, którego autor dotychczas znał z widzenia - nigdy nie przypuszczał, że on ma tyle w zanadrzu ciekawostek i zawiłości z arkanów swojego życia. Im dłużej i częściej rozmawiali, autor był pewien, że jego życiorys przeleje na papier. Jedyny szkopuł w tym wszystkim, że pamięć zaczęła głównemu bohaterowi szwankować. Nie miał zapisanych szczegółów i nie zbierał rodzinnych pamiątek, jak teraz jest, to w modzie! Dziś on już nie żyje, ale pozostawił po sobie ciekawy życiorys… Z zakupem książki nie ma żadnych problemów, wystarczy wpisać tytuł i nazwisko autora.

 

 

 

Ad 8) Treść ósmej książki pt. „Od niechcenia” oscyluje wokół opowieści wiejskiego chłopaka, który po maturze wyjeżdża do stolicy, gdzie po zdaniu egzaminów na Politechnikę Warszawską i zamieszkaniu w akademiku - rozpoczyna burzliwe życie studenta, sportowca AZS i bramkarza w jednej z wielu z warszawskich, nocnych restauracji. Są to burzliwe lata 60, czasy wielu paradoksów w naszym kraju. Bohater, będąc młodym człowiekiem zarabia grube pieniądze, ale nic nie możne za nie kupić. W sklepach brakowało dosłownie wszystkiego! Ustawiały się długie kolejki. Bohater stał się nie tylko mistrzem w sporcie, ale i w kombinowaniu. Raz był pod wozem, raz na wozie, ale zawsze spadał na dwie, zdrowe nogi. Z biednego, wiejskiego chłopaka - wyszedł na bogatego biznesmena, ale życie też go nie pieściło. Książkę czyta się tak, jak poprzednie napisane przez Leszka Mierzejewskiego – jednym tchem, ale z przerwami na śmiech, bo bardzo dużo w niej jest dowcipów i to na każdy temat. Z zakupem nie ma żadnego problemu, wystarczy w Internecie wpisać tytuł książki plus imię i nazwisko
autora.

 

 

 Powered by Meteoryt